درباره اروند شهاب

درباره اروند شهاب

شرکت اروند شهاب با بیش از 20 سال تلاش و تجربه سازنده اعضا، مهندسین و متخصصین صنعت نفت و روغن، همچنان پیشتاز در زمینه تولید انواع روغن پایه، روغن موتور، روغن دنده، روغن هیدرولیک، گریس و انواع روغن‌های روانکار به تلاش و فعالیت خود ادامه می‌دهد. این شرکت با بهره‌مندی از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از با کیفیت ترین روغن های پایه و افزودنی‌های پیشرفته و یونیزه شده، اقدام عرضه محصولاتی کاملا استاندارد و باکیفیت بالا با برندهای Mars، North و Major کرده است. شرکت اروند شهاب، همواره در طول سالیان متوالی بر آن بوده که با ارتقای دانش و تخصص، علاوه بر ارتقای کیفیت محصولات، گامی بلند در راستای رضایت مشتریان خود، به عنوان غنی‌ترین سرمایه این مجموعه بردارد.

خدا را شاکریم که امروزه در بازارهای داخلی و خارجی محصولات ما به عنوان کالای مرغوب و مطابق میل مشتری شناخته شده است و قابل رقابت می‌باشد.

معرفی اروند شهاب
چشم انداز ها
چشم انداز ها

ما، از همان ابتدای فعالیت خود، تمام تلاشمان بر آن بوده که در بتزارهای داخلی و خارجی به جایگاهی دست پیدا کنیم که از ما به عنوان مجموعه‌ای خوشنام و از محصولاتمان به عنوان یک محصول کاملا قابل اعتماد و با کیفیتی قابل رقابت، با محصولات بازار یاد شود و همواره توجه ما به نیاز مشتری و انتظاراتشان بوده است.

همه سعی و تلاش ما همواره بر این بوده و هست که هرروز بهتر از دیروز باشیم و بر اعتماد مشتریان عزیزمان بیفزاییم و در همه حال پاسخگو باشیم.

گالری تصاویر